• ظرفیت:۶۰ کیلوگرم
  • دقت:۱۰ گرم
  • ابعاد کفه:۴۸*۳۵
  • قابلیت:قابلیت چاپ بارکد واقعی در فاکتور چاپ فاکتور بر روی کاغذ رول حرارتی ۵۷ میلیمتری قابلیت تغییر دقت توزین (کالیبره) به ۵ و ۲ گرم قابلیت گزارش فروش به صورت روزانه، هفتگی، ماهانه قابلیت اتصال به صندوق های فروشگاهی و کامپیوتر از طریق بارکد به صورت آفلاین دارای ۳

 

این مدل ترازو فروشگاهی با طراحی مقاوم و زیبا جلوه ی خاصی به فروشگاه شما میدهد، و با سرعت بالا و دقت بالا در توزین موجب رضایت مشتریان  می باشد که نیز می شود که یکی از مهمترین نکات خرید محسوب می شود.

این مدل ترازو شامل یکسال گارانتی و همچنین ده سال خدمات پس از فروش می باشد.

سینی لبه دار این ترازو باعث سهولت توزین کیسه ها و پاکت ها برای اصنافی همانند میوه و تره بار و آجیل و خشکبار و همچنین سوپر مارکتها می گردد. در قسمت زیرین سینی استیل لبه دار سینی تخت پلاستیکی مقاوم دیگری نیز قرار دارد تا در هنگام توزین جعبه لبه های سینی برای فروشنده مزاحمت ایجاد ننماید.

 این مدل ترازوی دیجیتال برای فروشگاه هایی با حجم بالای کاری دارند و نیاز به چاپ فاکتور دارند مناسب می باشد و همچنین قابلیت انواع گزارش گیری روزانه و هفتگی و…. از دیگر خصوصیات قابل ذکر این مدل ترازو می باشدو در این شرایط توصیه ما به شما مشتری گرامی این مدل  ترازوی فروشگاهی می باشد.

شما میتوانید نمونه های دیگری از ترازو های پرینتر دار در وزن های مختلف را در قسمت محصولات/ تجاری/ ترازوی پرینتردار/ مدل آزما(پرینتر دار) ، مدل پایا ۱۰۰۰، ۸۶۰۰، ۱۵۰۰۰(پرینتر دار) مشاهده نمایید .