• ظرفیت:۳۰ کیلوگرم
  • دقت:۱۰ گرم
  • ابعاد کفه:۳۱*۴۴
  • قابلیت:دارای قفل ضد سرقت

قابلیت ها

کارکرد با برق و باتری

دارای سینی لبه دار استیل

دارای علمک

دارای قابلیت پارسنگ

دارای نمایشگر دوطرفه LED ونمایش وزن، قیمت فی، قیمت کل

دارای قابلیت تغییر کالیبره (دقت دستگاه) تا ۲ گرم

لودسل دارای استاندارد جهانی CE  و OIML

توضیحات

ترازوی دیجیتال مدل پایا ۳۰۰۰ یک ترازوی علمک دار ساده بوده و با طراحی زیبا و مقاوم خود در میان ترازوهای ساده با رنج وزنی پایین خودنمایی می کند. از دیگر ویژگی های منحصر به فرد  این ترازو توزین دررنج ۴۰ کیلوگرم میباشد که این رنج توزین در کمتر ترازویی مشاهده میشود.

این ترازو جهت استفاده سوپر مارکتهای کوچک و فروشگاه هایی که نیاز به چاپگر و حجم کاری بالایی ندارند مناسب می باشد و همچنین سینی لبه دار این مدل ترازو باعث استفاده وتوزین آسانتر و قراردادن تعداد بیشتری کالا روی سینی ترازو می شود. در قسمت زیرین سینی استیل ترازو یک سینی دیگر تخت از جنس پلاستیک مقاوم قرار دارد تا در مواقعی که لبه های سینی استیل برای فروشنده ایجاد مزاحمت می کند از سینی تخت استفاده نماید.  

قابلیت کارکرد ترازو با برق و باتری باعث میشود تا زمانی که  فروشنده دسترسی به برق ندارد و یا در هنگام قطعی برق نیز بتواند تا ساعاتی بین ۶ تا ۸ ساعت از ترازو استفاده نماید.

این مدل ترازو در نوع پرینتر دار نیز موجود می باشد و شما مشتری گرامی می توانید نمونه پرینتر دار این ترازو را در قسمت محصولات / تجاری/ ترازوی پرینتر دار/ پایا ۱۰۰۰ مشاهده نمایید.

ترازوی پرینتر دار پایا ۱۰۰۰

محصولات مشابه